Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Neurochirurg w Świnoujściu

Drodzy Pacjenci, dobrych nowin ciąg dalszy. Do naszego grona specjalistów w Przychodni w Świnoujściu (ul. Lutycka 2c/1) dołącza neurochirurg – dr n. med. Robert Kaczor – którego do tej pory mogliście spotkać w Kaliszu Pomorskim!

Dr n. med. Robert Kaczor to specjalista z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w diagnostyce I przy stole operacyjnym! Jest specjalistą z zakresu chorób kręgosłupa. Jak sam często powtarza „najważniejsze jest rozpoznanie przyczyny dolegliwości”, które odbywa się na podstawie zebranego wywiadu, dokładnego badania chorego oraz analizy badań dodatkowych.

O dostępność i możliwość umówienia wizyty pytajcie w Świnoujściu (tel. 502 510 947) i Kaliszu Pomorskim (tel. 511 789 627, 94 361 60 41). Cennik usług znajduje się tutaj.

Pamiętajcie! Wiele osób boryka się codziennie z bólem pleców, już od porannego wstania z łóżka. Ból ogranicza ich funkcjonowanie, uniemożliwia pracę, zabawę z dziećmi i podejmowanie zwykłych obowiązków. Przyjmowanie leków przeciwbólowych rozwiązuje problem na krótko – cierpienie wciąż powraca. By się go pozbyć, konieczna jest konsultacja medyczna i określenie co powoduje ból i dlaczego się on pojawia.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski