Drodzy Pacjenci, odpowiadając na Wasze prośby i potrzeby, rozszerzamy nasze usługi specjalistyczne, tym razem w Przychodni w Świnoujściu (ul. Lutycka 21/C). Do naszego grona specjalistów dołącza dietetyk – Maciej Bońkowski.
Jak wiadomo w walce z kilogramami liczy się pomoc specjalisty, który ma doświadczenie, jest pełen empatii, drobiazgowy i wspiera pacjenta w procesie od początku do samego końca! Pan Maciej jest absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego i ZUT, przez lata prowadził gabinet dietetyczny, współpracując z wieloma podmiotami w zakresie szeroko pojętej dietetyki. Aktualnie jest związany m. in. z Fundacją Hospicyjną w Świnoujściu w zakresie żywienia osób z chorobami nowotworowymi oraz profilaktyki żywieniowej rodzin osób objętych leczeniem onkologicznym. A już od grudnia także z nami.
O dostępność i możliwość umówienia wizyty u p. Macieja pytajcie w Przychodni w Świnoujściu (tel. 502 510 947, swinoujscie@balticmed.pl). Cennik usług jest dostępny tutaj. Z Kartą Pacjenta Balticmed będzie taniej. Jak otrzymać kartę? Szczegóły na https://balticmed.pl/karta-pacjenta/