Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia urologiczna w Świnoujściu

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni w Świnoujściu (ul. Lutycka 2c/1) dołącza urolog – lek. Adam Kurpik, którego do tej pory mogliście spotkać w Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6).

Praca jest dla lek. Adama Kurpika jednocześnie pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Zajmuje się diagnostyką, w tym badaniem USG, i leczeniem schorzeń urologicznych u mężczyzn i kobiet. O dostępność i możliwość umówienia wizyty pytajcie w Przychodni w Świnoujściu (tel. 502 510 947, swinoujscie@balticmed.pl) oraz Szczecin Śródmieście (tel. 91 488 06 43, srodmiescie@balticmed.pl). Cennik dostępny jest tutaj . Wizytę można umówić także przez portal Znany Lekarz https://bit.ly/Adam_Kurpik_ZL.

Mawiają, że urolog to najlepszy przyjaciel mężczyzny w kontekście zdrowotnym. Jeśli zauważycie u siebie niepokojące objawy jak pieczenie podczas mikcji, częste oddawanie, także nocne, nietrzymanie lub ciągłe parcie na mocz – nie czekajcie! Nieleczone schorzenia urologiczne mogą prowadzić do poważnych, nieodwracalnych zaburzeń. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski