NFZ

UMOWA Z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA

Nasza przychodnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową opiekę medyczną. W ramach NFZ możecie bezpłatnie korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów i internistów we wszystkich placówkach Balticmed, jak również z naszych laboratoriów medycznych i sprzętu USG. Warunkiem jest uprzednie wypełnienie deklaracji wyboru lekarza (deklaracje do pobrania pod adresem http://www.nfz.gov.pl/dla-swiadczeniodawcy/pliki-do-pobrania/druki/) i dostarczenie jej do nas w dniu wizyty.

BADANIA DIAGNOSTYCZNE

Lekarz pierwszego kontaktu jest zobowiązany wystawić pacjentowi skierowanie na badania diagnostyczne, które znajdują się w zakresie jego kompetencji, o ile są one niezbędne do postawienia ostatecznej diagnozy. Zalecone badania diagnostyczne są bezpłatne i pacjent powinien wykonać je we wskazanym przez lekarza laboratorium. Badania specjalistyczne, takie jak kolonoskopia czy gastroskopia mogą byś wykonane w dowolnej plac%C#wce świadczącej takie usługi i posiadającej umowę z NFZ.

TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT

Atutem naszych placówek jest brak konieczności wielodniowego, a czasami nawet wielotygodniowego oczekiwania na wolny termin. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie, z troską o najwyższy poziom świadczonych usług i w przyjaznej atmosferze. Dużym plusem Balticmed jest też brak tak popularnych w służbie zdrowia numerków. Wizyty rezerwowane są telefonicznie na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma u nas kolejek, a każdy chory ma zapewniony szybki dostęp do lekarza.