Przychodnie Balticmed

O wyjątkowości przychodni Balticmed przesądza kilka czynników, wśród których do najistotniejszych należy lokalizacja. Nasze placówki znajdują się w centrach szczecińskich osiedli i okolicznych miast, dzięki czemu pacjenci mają zagwarantowany łatwy i szybki dostęp do lekarza. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób starszych lub małych dzieci, dla których dłuższa podróż byłaby uciążliwa lub wręcz niemożliwa.

przychodnia Warszewo

przychodnia Prawobrzeże

przychodnia Police

przychodnia Gumieńce

przychodnia Stepnica

przychodnia Przybiernów

przychodnia Czaplinek

przychodnia Kalisz Pomorski

SZEŚĆ LOKALIZACJI

Naszą sieć budujemy w oparciu o sześć placówek. Trzy z nich położone są na terenie szczecińskich osiedli, Prawobrzeże, Warszewo oraz Gumieńce. Trzy kolejne natomiast ulokowane są w okolicznych miejscowościach, Czaplinku, Przybiernowie oraz Stepnicy.

NOWOCZESNE OBIEKTY

Dysponujemy nowoczesnymi, spełniającymi wszystkie konieczne wymogi obiektami. Komfortowe, przestronne wnętrza, przyjazna kolorystyka oraz dostosowana do charakteru miejsca infrastruktura kreuje poczucie bezpieczeństwa i życzliwości. Dla wygody naszych pacjentów oraz lekarzy przy każdej placówce znajduje się wysokiej klasy laboratorium medyczne umożliwiające wykonanie potrzebnych badań szybko i na miejscu. Dodatkowo, dwie z naszych przychodni, na ul. Kosynierów w Szczecinie oraz w Stepnicy dysponują sprzętem do USG.