Usługi medyczne na najwyższym poziomie

Balticmed to sieć niedużych przychodni świadczących usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Od początku istnienia, to jest od pięciu lat, przyświecało nam pragnienie stworzenia miejsca przyjaznego pacjentom, na które będzie się składało połączenie najlepszej opieki medycznej, a także profesjonalnej oraz sprawnej obsługi pacjenta. W efekcie powstało sześć nowoczesnych placówek. Trzy z nich położone na terenie szczecińskich osiedli Prawobrzeże, Warszewo i Gumieńce (w remoncie). Trzy pozostałe ulokowane w leżących nieopodal miejscowościach – Czaplinek, Przybiernów i Stepnica. Naszą mocną stroną jest doskonała organizacja pracy, która pozwala nam realizować kilka tysięcy porad miesięcznie unikając przy tym tak uciążliwych, a powszechnie występujących w wielu przychodniach kolejek. Nie ma u nas numerków ani odległych terminów. Wizyty umawia się telefonicznie, dzięki czemu wszystko odbywa się sprawnie i w miłej atmosferze. W efekcie możemy się pochwalić aż kilkunastoma tysiącami zadowolonych z naszych usług pacjentów.

Wykwalifikowani specjaliści, uznani współpracownicy

Naszą kadrę tworzy ponad dwudziestu specjalistów, w tym lekarze rodzinni, pediatrzy i interniści, którzy codziennie łączą umiejętności i doświadczenie działając dla dobra pacjentów. Zdając sobie przy tym sprawę z konieczności nieustannego podnoszenia kwalifikacji nasi pracownicy regularnie biorą udział w fachowych kursach, szkoleniach i konferencjach ucząc się na nich od uznanych autorytetów. Ponadto współpracujemy z cenionymi na rynku medycznym instytucjami, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do naszych partnerów należą Medicover, Synevo, Mediwizyta, Fizjoline oraz samorządy terytorialne.

Innowacyjne programy diagnostyczne

Właściwe i szybkie zdiagnozowanie problemu bardzo często przesądza o zdrowiu, a nawet życiu pacjenta, dlatego w naszych przychodniach, już w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, stosujemy innowacyjne programy diagnostyczne. Ponadto przy każdej z naszych placówek znajduje się laboratorium medyczne, a przy przychodniach na ul. Kosynierów w Szczecinie oraz w Stepnicy dysponujemy dodatkowo USG. Dzięki temu oszczędzamy naszym pacjentom męczącej konieczności chodzenia do innych placówek, a my zyskujemy jakże cenny w pracy lekarza czas.