Usługi medyczne na najwyższym poziomie

Balticmed to sieć niedużych przychodni świadczących usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Od początku istnienia przyświecało nam pragnienie stworzenia miejsca przyjaznego pacjentom, na które będzie się składało połączenie najlepszej opieki medycznej, a także profesjonalnej oraz sprawnej obsługi pacjenta. W efekcie powstało dwanaście nowoczesnych placówek. Cztery z nich położone na terenie szczecińskich osiedli Śródmieście, Prawobrzeże, Warszewo i Gumieńce. Osiem pozostałych ulokowanych w leżących nieopodal miejscowościach – Policach, Czaplinku, Przybiernowie, Stepnicy, Kaliszu Pomorskim, Węgorzynie, Przybiernowie oraz Świnoujściu. Otworzyliśmy także profesjonalną szkołę rodzenia ulokowaną w lewobrzeżnej części Szczecina. Naszą mocną stroną jest doskonała organizacja pracy, która pozwala nam realizować kilkadziesiąt tysięcy porad miesięcznie unikając przy tym tak uciążliwych, a powszechnie występujących w wielu przychodniach kolejek. Nie ma u nas numerków ani odległych terminów. Wizyty umawia się telefonicznie, dzięki czemu wszystko odbywa się sprawnie i w miłej atmosferze. W efekcie możemy się pochwalić aż kilkudziesięcioma tysiącami zadowolonych z naszych usług pacjentów.

Wykwalifikowani specjaliści, uznani współpracownicy

Naszą kadrę tworzy kilkudziesięciu specjalistów, w tym lekarze rodzinni, pediatrzy i interniści, którzy codziennie łączą umiejętności i doświadczenie działając dla dobra pacjentów. Zdając sobie przy tym sprawę z konieczności nieustannego podnoszenia kwalifikacji nasi pracownicy regularnie biorą udział w fachowych kursach, szkoleniach i konferencjach ucząc się na nich od uznanych autorytetów. Ponadto współpracujemy z cenionymi na rynku medycznym instytucjami, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do naszych partnerów należą Medicover, Synevo, Mediwizyta, Fizjoline oraz samorządy terytorialne.

Innowacyjne programy diagnostyczne

Właściwe i szybkie zdiagnozowanie problemu bardzo często przesądza o zdrowiu, a nawet życiu pacjenta, dlatego w naszych przychodniach, już w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, stosujemy innowacyjne programy diagnostyczne. Ponadto przy każdej z naszych placówek znajduje się laboratorium medyczne, a część przychodni dysponuje dodatkowo USG. Dzięki temu oszczędzamy naszym pacjentom męczącej konieczności chodzenia do innych placówek, a my zyskujemy jakże cenny w pracy lekarza czas.