Skip to main content

Usługi medyczne na najwyższym poziomie

Balticmed to sieć niedużych przychodni świadczących usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Od początku istnienia przyświecało nam pragnienie stworzenia miejsca przyjaznego pacjentom, na które będzie się składało połączenie najlepszej opieki medycznej, a także profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta. W efekcie powstało czternaście nowoczesnych placówek. Pięć z nich jest położonych na terenie szczecińskich osiedli Śródmieście, Prawobrzeże, Warszewo, Gumieńce i Podjuchy. Dziewięć pozostałych ulokowanych w leżących nieopodal miejscowościach – Policach, Czaplinku, Przybiernowie, Stepnicy, Kaliszu Pomorskim, Węgorzynie, Przybiernowie, Resku oraz Ińsku. Otworzyliśmy także profesjonalną szkołę rodzenia ulokowaną w lewobrzeżnej części Szczecina. Nie ma u nas numerków ani odległych terminów. Wizyty umawia się telefonicznie, dzięki czemu wszystko odbywa się sprawnie i w miłej atmosferze.

Współpracujemy z:

Szeroki dostęp

Nasza misja sprowadza się do zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej jak największej liczbie osób, dlatego placówki Balticmed znajdują się nie tylko w największych aglomeracjach województwa Zachodniopomorskiego, ale również w mniejszych miejscowościach. Ponadto, dla przyspieszenia procedur diagnostycznych, wszystkie nasze przychodnie zaopatrzone są w zaplecze laboratoryjne, a wybrane oddziały dysponują aparaturą do diagnostyki obrazowej.

bezpłatna Szkoła Rodzenia Balticmed
dowiedz się więcej

łatwy dostęp do szybkich porad lekarskich w ramach infolinii Balticmed

możliwość, w razie potrzeby, skorzystania z usług wszystkich placówek Balticmed

bonifikaty na usługi medyczne w ramach Karty Pacjenta Balticmed
dowiedz się więcej

Usługi komercyjne

Stawiamy sobie za cel zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie, dlatego opracowaliśmy ofertę płatnych, nierefundowanych przez NFZ świadczeń, a także usług, na które obowiązuje długi czas oczekiwania. Dzięki temu bez stresu, kolejek i, bądź co bądź, zawsze ryzykownego oczekiwania na rozpoczęcie terapii, nasi pacjenci mogą „od ręki”, w dogodnym dla siebie terminie, umówić się konieczną diagnostykę.

szeroki zakres prywatnych usług i konsultacji specjalistycznych
dowiedz się więcej

diagnostyczne pakiety medyczne
dowiedz się więcej

Edukacja i profilaktyka

Profilaktyka określana jest mianem jednego z filarów nowoczesnej medycyny i takie właśnie podejście promujemy w naszych placówkach. Dlatego na naszej stronie znajdziecie kompleksowy wybór materiałów edukacyjnych dedykowanych zarówno osobom chorym cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości, jak i ludziom zdrowym. Ponadto, nasi specjaliści na bieżąco opracowują dla naszych pacjentów spersonalizowane programy profilaktyczne nakierowane na wczesne wykrycie zagrażających im dolegliwości oraz utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji.

bezpłatne, profesjonalne materiały edukacyjne
dowiedz się więcej

bezpłatne, autorskie badania i programy profilaktyczne
dowiedz się więcej

w każdej przychodni punkt pobrań badań laboratoryjnych, w części placówek pracownia USG

Wspólne poszanowanie

Nasi lekarze mogą się poszczycić nie tylko szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem, ale również pełnym poszanowaniem zasad etyki zawodowej. Dzięki temu relacje z pacjentem kształtowane są w duchu wzajemnego zrozumienia i szacunku. To z kolei przekłada się na obopólne zaufanie, wartość bezcenną w medycynie, ponieważ odgrywającą fundamentalne znaczenie w prowadzeniu terapii. Co więcej, już od przekroczenia progu przychodni nasi pacjenci mogą liczyć na pełną zrozumienia, życzliwą atmosferę oraz wsparcie i chęć pomocy ze strony wszystkich pracowników.

prosimy o:

współpracy opartej na zaufaniu

stosowania się do zaleceń personelu przychodni

punktualnego przybycia na wizytę

kulturalnego zachowania i respektowania regulaminu przychodni

Mówią o nas:

Wykwalifikowani specjaliści, uznani współpracownicy

Naszą kadrę tworzy kilkudziesięciu specjalistów, w tym lekarze rodzinni, pediatrzy i interniści, którzy codziennie łączą umiejętności i doświadczenie działając dla dobra pacjentów. Zdając sobie przy tym sprawę z konieczności nieustannego podnoszenia kwalifikacji nasi pracownicy regularnie biorą udział w fachowych kursach, szkoleniach i konferencjach ucząc się na nich od uznanych autorytetów. Ponadto współpracujemy z cenionymi na rynku medycznym instytucjami, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do naszych partnerów należą Medicover, Synevo, Mediwizyta, Fizjoline oraz samorządy terytorialne.

Innowacyjne programy diagnostyczne

Właściwe i szybkie zdiagnozowanie problemu bardzo często przesądza o zdrowiu, a nawet życiu pacjenta, dlatego w naszych przychodniach, już w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, stosujemy innowacyjne programy diagnostyczne. Ponadto przy każdej z naszych placówek znajduje się laboratorium medyczne, a część przychodni dysponuje dodatkowo USG. Dzięki temu oszczędzamy naszym pacjentom męczącej konieczności chodzenia do innych placówek, a my zyskujemy jakże cenny w pracy lekarza czas.