Skip to main content

Morfologia i badanie moczu

Dla wygody naszych pacjentów oraz przyspieszenia rozpoznania choroby, w ramach struktur każdej z naszych placówek działa laboratorium medyczne. Daje nam to możliwość wykonania „od ręki” podstawowych badań z próbek krwi oraz moczu. Dodatkowo, Balticmed współpracuje z liderami w dziedzinie diagnostyki, w tym z laboratoriami Synevo oraz Alab. Dzięki temu możemy zagwarantować szeroki zakres badań oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Jakość, umiejętności, wiarygodność

Wykwalifikowany personel oraz stosowanie wyłącznie najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów, odczynników i urządzeń daje gwarancję bezpieczeństwa zabiegów laboratoryjnych oraz analiz medycznych. W ten sposób uzyskane wyniki są w pełni wiarygodne, co z kolei przekłada się na trafne rozpoznanie jednostki chorobowej, sprawne wdrożenie odpowiedniego leczenia oraz szybki powrót do zdrowia.

Zaufanie, komfort, bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najprostsze badania, takie jak choćby nawet morfologia, są dla wielu pacjentów, zarówno małych, jak i dużych, przyczyną dużego stresu. Dlatego, od momentu przekroczenia progu, do zakończenia wizyty staramy się budować z klientem relację opartą na wzajemnym zaufaniu. To, w połączeniu z eleganckimi, w niczym nie przypominającymi stereotypowej przychodni wnętrzami, daje pacjentowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

CENNIK

Sprawdź ceny badań laboratoryjnych w wybranej przez Ciebie placówce:

Cennik

Wygoda i dostępność

Punkty pobrań znajdują się przy każdej placówce Balticmed i czynne są codziennie w godzinach pracy przychodni, to jest od 8:00 do 18:00.