Skip to main content

Karta pacjenta Balticmed

Od początku istnienia Balticmed stawiamy sobie za cel zapewnienie naszym pacjentom opieki medycznej na najwyższym poziomie. W tym celu nieustannie się doskonalimy i pracujemy nad coraz to nowymi rozwiązaniami, które przełożą się na jakość i dostępność naszych usług. Więcej nawet! Nie tylko optymalizujemy własną ofertę, ale również staramy się nawiązać współpracę z wartościowymi placówkami z branży medycznej. Zwieńczeniem tego procesu jest Karta Pacjenta Balticmed, dzięki której nasi pacjenci zyskują ułatwiony dostęp do określonych usług szeroko rozumianej ochrony zdrowia. 

Jak otrzymać Kartę Pacjenta Balticmed?

Aby otrzymać kartę należy zapoznać się i podpisać Regulamin Karty Pacjenta Balticmed oraz Formularz zgody. Oba druki prosimy wydrukować, uzupełnić i dostarczyć do przychodni, w której w razie potrzeby można także pobrać druki.

Uprzejmie przypominamy, że ze względów logistycznych i bieżącej obsługi pacjentów, kartę można odbierać po godz. 12:00 w dniu pracy przychodni. Każda osoba musi mieć wypełniony i podpisany imiennie formularz i regulamin.

Pobierz i wypełnij niezbędne dokumenty:

Regulamin użytkowania i zgoda pacjenta

Jak to działa?

Działanie Karty Pacjenta opiera się o zasady wzajemnej współpracy pomiędzy wybranymi punktami medycznymi, a siecią Balticmed. Aktualna lista partnerów oraz zakres świadczonych przez nich usług znajduje się na naszej stronie internetowej https://balticmed.pl/o-nas/partnerzy/. Wraz z rozwojem projektu baza danych będzie na bieżąco aktualizowana, a każdy posiadacz karty zyska ułatwiony dostęp do wszystkich partnerskich placówek.

Proste zasady, wymierne korzyści

Karta może być wydana bezpłatnie każdemu pacjentowi Balticmed, który wyrazi chęć jej otrzymania. Osoby posługujące się nią otrzymują możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z ofert starannie przez nas wyselekcjonowanych placówek medycznych. Użytkowanie karty także jest bezpłatne. W praktyce oznacza to, że pacjenci legitymujący się naszą kartą zyskują, w zależności od partnera, rabat na oferowane usługi i/lub bezpłatną usługę. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest lista sprawdzonych, najwyższej klasy specjalistów, co oszczędza pacjentowi czas potrzebny na znalezienie odpowiedniej placówki i zweryfikowanie jej oferty.