Skip to main content

Płatne świadczenia medyczne

Naszym pacjentom staramy się zapewnić kompleksową opiekę medyczną, dlatego stworzyliśmy ofertę płatnych świadczeń obejmujących usługi nierefundowane przez NFZ oraz takie, na które obowiązuje długi czas oczekiwania. Dzięki temu nie musisz już obdzwaniać wszystkich przychodni w okolicy w poszukiwaniu najbliższego terminu, ani tygodniami, czy nawet miesiącami wyglądać wizyty. U nas wszystkie badania wykonasz „od ręki” w optymalnym dla Ciebie dniu i o dogodnej godzinie. W ten sposób nie tylko oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu, ale również, dzięki sprawnemu zdiagnozowaniu problemu, zwiększysz swoje szanse na szybki powrót do pełnego zdrowia.

Minimum formalności, maksimum korzyści

Zespół naszych specjalistów, w tym internistów, lekarzy rodzinnych, pediatrów i wykwalifikowanych pielęgniarek jest w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Za wszystkie formalności wystarczy jeden szybki telefon aby ustalić dogodny dla obu stron termin. Nie musisz posiadać aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego ani wypełniać stosu dokumentów. A na miejscu? Czekają na Ciebie eleganckie, przestronne wnętrza zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu naszych pacjentów oraz uśmiechnięty i zawsze skory do pomocy personel. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy dbając nie tylko o wyeliminowanie aktualnego problemu, ale również proponując spersonalizowane programy profilaktyczne i służąc radą i wsparciem w każdej sprawie. Dzięki temu wszystko odbywa się w duchu poszanowania praw pacjenta oraz wzajemnego szacunku i zaufania, co sprzyja budowaniu prawidłowej relacji lekarz-pacjent.

Diagnostyka na najwyższym poziomie

Oprócz przyjaznej atmosfery zadbaliśmy o nowoczesne zaplecze medyczne. Każda z naszych przychodni dysponuje własnym punktem pobrań laboratorium medycznego. Dzięki temu większość koniecznych badań bez trudu wykonamy na miejscu, a Ty unikniesz uciążliwej konieczności przemieszczania się do odległych, często położonych na drugim końcu miasta placówek. Co więcej, w trosce o najwyższy poziom diagnostyki, wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość wykonania badania ultrasonograficznego, co jeszcze bardziej ułatwia trafne i sprawne rozpoznanie lub wykluczenie danej jednostki chorobowej. Zdajemy sobie oczywiście sprawę że, pacjent oczekuje najwyższej jakości, dlatego, przez lata obecności na rynku skompletowaliśmy wykwalifikowany zespół najlepszych specjalistów. Wszyscy nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach, a w pracy bazują nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale również na latach doświadczenia. Co jednak istotne, nikt z nas nie spoczywa na laurach. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje szkoląc się na różnego rodzaju konferencjach i innych spotkaniach branżowych oraz śledząc nowinki ze świata nauki. Zawsze jesteśmy na bieżąco, a nabywaną wiedzę wykorzystujemy z korzyścią dla pacjenta.

konsultacje specjalistyczne

badania laboratoryjne

usg

cennik

pakiety medyczne

wizyty domowe