Skip to main content

Dzielnica Gumieńce to dynamicznie rozwijająca się zachodnia część Szczecina. Wraz ze wzrostem ilości mieszkańców zwiększyło się także zapotrzebowanie na świadczenie wysokiej jakości usług medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

Przychodnia Balticmed zlokalizowana na ul. Hrubieszowskiej 22a jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie swój własny czas ale również wymagających świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. Specjalistyczna kadra placówki, nowoczesne podejście do pacjenta oraz szereg nowatorskich rozwiązań w nowoczesnym wnętrzu przychodni to tylko kilka z cech wyróżniających ją na tle medycznej mapy Szczecina.

Wzorując się na zachodnim modelu budowania relacji z pacjentami, stwarzamy Państwu możliwość skorzystania z konsultacji medycznych w sposób partnerski, gdzie celem jest dobrostan chorego, a środkiem wzajemne zaufanie. W nawiązaniu do mądrości tych, którzy byli przed nami: „Zdrowie jest najcenniejszą zdobyczą a zadowolenie największym bogactwem”.

Pielęgniarki

Agnieszka Bidermann-Chęcińska

pielęgniarka

Dorota Kuligowska

pielęgniarka

Natalia Kulińska

pielęgniarka

Położna

Marta Kocińska

położna

Sandra Lentner

położna

Katarzyna Misiuk

położna

Rejestratorka medyczna

Katarzyna Czepkowska

rejestratorka medyczna

CENNIK

Sprawdź ceny konsultacji, badań i zabiegów w tej placówce:

Cennik
Hrubieszowska 22a

71-047 Szczecin