Szkoła rodzenia

To informacja szczególnie ważna dla kobiet w ciąży!

Wiemy jak ważne są dla Was bezpieczny przebieg ciąży i poród. Specjalnie dla naszych pacjentek znajdujących się błogosławionym stanie, stworzyliśmy szkołę rodzenia.

  • Pomożemy Wam zrozumieć fizjologię ciąży i porodu, pokonać lęki związane z pobytem w szpitalu, dowiecie się także w jaki sposób opiekować się Waszym maluszkiem – na co zwrócić uwagę i jak czuwać nad jego prawidłowym rozwojem.
  • Nauczymy Was technik prawidłowego oddechu, dla każdej z Pań mamy również zestaw ćwiczeń gimnastycznych i relaksacyjnych. Pokażemy Wam także jak prawidłowo karmić piersią maluszka. Podpowiemy w jaki sposób go pielęgnować i dbać o jego dobrostan.

Każda z przyszłych mam będzie mogła liczyć na porady naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych położnych: Katarzyny Misiuk oraz Iwony Sosnowskiej.

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy do bezpłatnej szkoły rodzenia. Od teraz w nowej lokalizacji przy ulicy Lewandowskiego 36 w Szczecinie oraz do naszej filii w Goleniowie.

Wszystkie potrzebne informacje i zapisy do szkoły rodzenia uzyskają Panie pod naszym specjalnym numerem telefonu:
727 68 68 68.

Zapisać do szkoły rodzenia możecie się też Panie w każdej z naszych przychodni, których adresy znajdziecie na stronie kontakt

Zapraszamy,
Zespół Balticmed

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed