Skip to main content

Bezpłatne przesiewowe badanie USG tętnic szyjnych w Balticmed Kalisz Pomorski!

Kochani Pacjenci, z przyjemnością informujemy o kontynuacji bezpłatnych przesiewowych badań profilaktycznych USG tętnic szyjnych! Gdzie tym razem się spotykamy? 𝟏𝟗 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨, 𝐊𝐚𝐥𝐢𝐬𝐳 𝐏𝐨𝐦𝐨𝐫𝐬𝐤𝐢, ul. Wolności 14! Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości, ale pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!

Oto istotne szczegóły dotyczące wizyty:

  • Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt z naszą przychodnią pod numerem telefonu 𝟓𝟏𝟏 𝟕𝟖𝟗 𝟔𝟐𝟕 𝐥𝐮𝐛 𝟗𝟒 𝟑𝟔𝟏 𝟔𝟎 𝟒𝟏, bądź przez e-mail 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐬𝐳@𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝.𝐩𝐥, gdzie ustalimy termin.
  • Kto powinien skorzystać z tego badania? Zalecamy je osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonym ryzykiem udaru niedokrwiennego, wśród których mogą być pacjenci z nadciśnieniem tętniczym czy cukrzycą. Wczesna diagnoza umożliwia natychmiastowe podjęcie leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne i zajmuje tylko kilka minut, nie wymaga również specjalnego przygotowania.
  • Kto jest odpowiedzialny za przeprowadzenie badania? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz

Przypominamy, że wcześnie przeprowadzone badania profilaktyczne mogą przyspieszyć i zwiększyć skuteczność wdrożonego leczenia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski