PLACÓWKI

NAJLEPSZA OPIEKA MEDYCZNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

O wyjątkowości przychodni Balticmed przesądza kilka czynników, wśród których do najistotniejszych należy lokalizacja. Nasze placówki znajdują się w centrach szczecińskich osiedli i okolicznych miast, dzięki czemu pacjenci mają zagwarantowany łatwy i szybki dostęp do lekarza. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób starszych lub małych dzieci, dla których dłuższa podróż byłaby uciążliwa lub wręcz niemożliwa.

przychodnia Warszewo

przychodnia Prawobrzeże

przychodnia Stepnica

przychodnia Przybiernów

przychodnia Police

SZEŚĆ LOKALIZACJI

Naszą sieć budujemy w oparciu o sześć placówek. Trzy z nich położone są na terenie szczecińskich osiedli, Prawobrzeże, Warszewo oraz Gumieńce. Trzy kolejne natomiast ulokowane są w okolicznych miejscowościach, Czaplinku, Przybiernowie oraz Stepnicy.

NOWOCZESNE OBIEKTY

Dysponujemy nowoczesnymi, spełniającymi wszystkie konieczne wymogi obiektami. Komfortowe, przestronne wnętrza, przyjazna kolorystyka oraz dostosowana do charakteru miejsca infrastruktura kreuje poczucie bezpieczeństwa i życzliwości. Dla wygody naszych pacjentów oraz lekarzy przy każdej placówce znajduje się wysokiej klasy laboratorium medyczne umożliwiające wykonanie potrzebnych badań szybko i na miejscu. Dodatkowo, dwie z naszych przychodni, na ul. Kosynierów w Szczecinie oraz w Stepnicy dysponują sprzętem do USG.