Skip to main content

Dietetyk zajmuje się żywieniem człowieka oraz promowaniem zdrowego stylu życia. Jego usługi skierowane są do wszystkich osób w każdej grupie wiekowej, które chcą zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie. Praca dietetyka obejmuje nie tylko terapię w zaburzeniach masy ciała, ale również opracowywanie jadłospisu dla osób zmagających się z różnymi jednostkami chorobowymi, alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Indywidualne podejście

Konsultacje, zalecenia i programy żywieniowe prowadzone są w oparciu o najwyższe standardy uwzględniające komfort i dobro pacjenta. Staramy się dogłębnie poznać problemy, a następnie jasno sprecyzować realne do osiągnięcia cele. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę jego wiek, wzrost, masę ciała, tryb życia, preferencje żywieniowe oraz jednostki chorobowe i dopiero na tej podstawie układamy spersonalizowany jadłospis. Dbamy o podaż wszystkich niezbędnych składników odżywczych uwzględniając jednocześnie walory smakowe posiłków, umiejętności kulinarne oraz czas, jaki pacjent chce i jest w stanie spędzić na gotowaniu.

Nowa jakość życia

Kluczem do sukcesu w dietetyce jest znalezienie odpowiedniej, zindywidualizowanej metody, a następnie wspólne wypracowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Mając to na względzie, naszą pracę opieramy przede wszystkim na edukacji prowadzącej do świadomej zmiany stylu życia. Uczymy umiejętności wyboru zdrowych produktów o dobrym składzie oraz regularnego spożywania posiłków. Staramy się aby pacjent sam doświadczył, jak pozytywnie te zmiany wpływają na jego kondycję, jakość snu, odporność organizmu, a także samopoczucie fizyczne i psychiczne. Tym samym dokładamy wszelkich starań aby zmiana nawyków żywieniowych stała się radosnym i smacznym procesem pozbawionym nadmiernych restrykcji i ograniczeń.

CENNIK

Sprawdź ceny konsultacji w wybranej przez Ciebie placówce:

Cennik

Dostępne w placówkach:

Centrum Medyczne Kaszubska