Skip to main content

Balticmed Głównym Partnerem Akademii Piłkarskiej Hutnik Szczecin

Kochani Pacjenci, Drodzy Fani Sportu, 4 lutego podpisaliśmy umowę o wsparciu Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wesprzeć młode talenty na sportowej ścieżce. Aktywność fizyczna wzmacnia ciało i poprawia nastrój, to profilaktyka – temat szczególnie nam bliski, a Akademia jest… niezwykłą akademią. Dlaczego?

Dlatego, że uczęszczają do niej również dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, które są wielokrotnymi Mistrzami Polski Dzieci z Domów Dziecka. W 2021 roku zostali srebrnymi medalistami!

Aktywność fizyczna to doskonały kierunek dla dzieci i młodzieży. Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin poprzez sport uczy podstawowych zasad takich jak wytrwałość, siła, czy dążenie do samodoskonalenia. Dlatego postanowiliśmy zaangażować się i nawiązać kontakt z przedstawicielami Akademii. Nasze wsparcie zostanie wykorzystane w bieżących potrzebach.

Już teraz myślimy o kolejnych krokach w rozpoczynającej się w 2022 roku współpracy. Oprócz pozytywnego wpływu na nasze zdrowie i pomocy w choć częściowym wypełnieniu bieżących potrzeb Akademii, zawsze gdzieś jeszcze pojawia się myśl… kto wie, może gdzieś tam jest przyszły reprezentant Polski? Szczerze im wszystkim tego życzymy!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski