Skip to main content

Bezpłatne badania profilaktyczne w Balticmed Resko!

Kochani Pacjenci, doskonałe wiadomości tym razem dla mieszkańców miasta Resko i okolic! Już 11 lutego w naszej przychodni Balticmed Resko (ul. Bohaterów Monte Cassino 10) będziecie możecie wykonać bezpłatne przesiewowe badania USG tętnic szyjnych! A wszystko w ramach naszego programu profilaktycznego, który realizujemy we wszystkich naszych placówkach (kolejne terminy już niebawem). Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, badania są dedykowane tylko dla Pacjentów Przychodni Balticmed!

  • Kiedy się widzimy? 𝟏𝟏 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟗:𝟎𝟎-𝟏𝟓:𝟎𝟎 w Przychodni Balticmed Resko
  • Jak umówić się na wizytę? Kontaktujemy się z przychodnią – tel. 𝟗𝟏 𝟑𝟗𝟓 𝟏𝟏 𝟏𝟒, lub e-mail – 𝐫𝐞𝐬𝐤𝐨@𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝.𝐩𝐥 i ustalamy termin wizyty. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, w przypadku ich wyczerpania, być może wprowadzimy termin dodatkowy.
  • Dla kogo jest zalecane badanie i jak przebiega? Jest szczególnie zalecane osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonymi czynnikami ryzyka udaru niedokrwiennego, do których m.in. zaliczamy takie choroby przewlekłe jak nadciśnienie i cukrzyca. Wczesna diagnoza umożliwia wprowadzenie szybkiego leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne, trwa kilka minut i nie trzeba się do niego przygotowywać. Jego regularne wykonywanie może uratować życie!
  • Kto wykona badanie? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz https://bit.ly/Jakub_Kosciuszkiewicz

Pamiętajcie! Wcześnie wykonane badania profilaktyczne, dają szansę na szybsze i skuteczniejsze wdrożenie leczenia. Mogą uratować życie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski