Skip to main content

Bezpłatne badania profilaktyczne w Przychodni Balticmed Police

Kochani Pacjenci, wracamy z kolejnym terminem bezpłatnych przesiewowych badań profilaktycznych USG tętnic szyjnych! Tym razem spotykamy się 𝟐𝟔 𝐦𝐚𝐣𝐚 w naszej Przychodni Balticmed Stepnica (ul. Tęczowa 3). Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a badania są dedykowane tylko dla Pacjentów Przychodni Balticmed!

Kilka ważnych informacji dla chętnych:

  • Jak umówić się na wizytę? Kontaktujemy się z przychodnią – tel. 91 577 41 38, lub e-mail – stepnica@balticmed.pl i ustalamy termin wizyty.
  • Dla kogo jest zalecane badanie i jak przebiega? Jest szczególnie zalecane osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonymi czynnikami ryzyka udaru niedokrwiennego, do których m.in. zaliczamy takie choroby przewlekłe jak nadciśnienie i cukrzyca. Wczesna diagnoza umożliwia wprowadzenie szybkiego leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne, trwa kilka minut i nie trzeba się do niego przygotowywać. Jego regularne wykonywanie może uratować życie!
  • Kto wykona badanie? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz.

Pamiętajcie! Wcześnie wykonane badania profilaktyczne, dają szansę na szybsze i skuteczniejsze wdrożenie leczenia. Mogą uratować życie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski