Skip to main content

Bezpłatne badanie profilaktyczne w Balticmed Police

Kochani Pacjenci, jak ważne są badania profilaktyczne powtarzamy bardzo często. Tworzymy programy, w których nasi Pacjenci wraz z bliskimi mogą wykonać bezpłatne badania. Już 21 kwietnia w naszej Przychodni Balticmed Police (ul. Piłsudskiego 6/7) będziecie mogli wykonać bezpłatne przesiewowe badania USG tętnic szyjnych! Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a badania są dedykowane tylko dla Pacjentów Przychodni Balticmed! To jeszcze jednak nie wszystko w zakresie profilaktyki!

Przy tej okazji informujemy, że już niebawem uruchomimy nową odsłonę zakładki „profilaktyka”. Od teraz w jednym miejscu zdobędziecie informacje jakie są aktualnie realizowane bezpłatne programy profilaktyczne [różnych podmiotów!], gdzie i dla kogo są przewidziane. Mamy nadzieję, że w gąszczu informacji w internecie, takie klarowne zebranie programów profilaktycznych w jednym miejscu będzie dla Was pomocne. Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie Wasze i Waszych bliskich!

Wracamy do bezpłatnych badaniach w Policach.

  • Kiedy się widzimy? 21 kwietnia w Przychodni Balticmed Police
  • Jak umówić się na wizytę? Kontaktujemy się z przychodnią – tel. 511 789 61, lub e-mail – police@balticmed.pl i ustalamy termin wizyty.
  • Dla kogo jest zalecane badanie i jak przebiega? Jest szczególnie zalecane osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonymi czynnikami ryzyka udaru niedokrwiennego, do których m.in. zaliczamy takie choroby przewlekłe jak nadciśnienie i cukrzyca. Wczesna diagnoza umożliwia wprowadzenie szybkiego leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne, trwa kilka minut i nie trzeba się do niego przygotowywać. Jego regularne wykonywanie może uratować życie!
  • Kto wykona badanie? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz

Pamiętajcie! Wcześnie wykonane badania profilaktyczne, dają szansę na szybsze i skuteczniejsze wdrożenie leczenia. Mogą uratować życie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski