Skip to main content

Bezpłatne przesiewowe badania profilaktyczne USG tętnic szyjnych w Balticmed Czaplinek

Kochani Pacjenci, doskonałe wieści dla Pacjentów 𝐁𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝 𝐂𝐳𝐚𝐩𝐥𝐢𝐧𝐞𝐤! Już w najbliższą sobotę, 𝟏𝟏 𝐦𝐚𝐣𝐚, w naszej przychodni przy ul. Drahimskiej 65a odbędą się przesiewowe badania USG tętnic szyjnych! Zainteresowanych prosimy o kontakt z przychodnią, pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Wizytą w Czaplinku zamykamy pierwszą edycję badań USG tętnic szyjnych. Dostrzegamy potrzebę takich działań i dlatego postanowiliśmy, że uruchomimy drugą edycję programu! O szczegółach będziemy informować niebawem.
Oto istotne szczegóły dotyczące badań w Czaplinku:

  • Jak umówić się na wizytę? Wystarczy kontakt z przychodnią pod numerem telefonu 𝐭𝐞𝐥. 𝟕𝟑𝟑 𝟑𝟒𝟑 𝟔𝟓𝟒, bądź przez e-mail 𝐜𝐳𝐚𝐩𝐥𝐢𝐧𝐞𝐤@𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝.𝐩𝐥.
  • Kto powinien skorzystać z tego badania? Zalecamy je osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonym ryzykiem udaru niedokrwiennego, wśród których mogą być pacjenci z nadciśnieniem tętniczym czy cukrzycą. Wczesna diagnoza umożliwia natychmiastowe podjęcie leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne i zajmuje tylko kilka minut, nie wymaga również specjalnego przygotowania.
  • Kto jest odpowiedzialny za przeprowadzenie badania? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz

Przypominamy, że wcześnie przeprowadzone badania profilaktyczne mogą przyspieszyć i zwiększyć skuteczność wdrożonego leczenia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski