Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Badania kierowców w Przychodni Szczecin Gumieńce

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni Szczecin Gumieńce (ul. Hrubieszowska 22a) dołącza dr n. med. Marcin Lisak, realizujący badania kierowców!

Od teraz badania niezbędne do wydania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów mechanicznych będziecie mogli wykonać w Przychodni Szczecin Gumieńce (a także w Przychodni w Policach, ul. Piłsudskiego 6/7). Mowa tutaj o kierowcach kategorii (A, B, C, D, C+E, D+E), a także ubiegających się o przedłużenie prawa jazdy. Pamiętajcie, że realizowane badania lekarskie skierowane są do osób, określonych w art. 75 Ustawy o kierujących pojazdami, ust. 1, pkt 1 i 2.

Warto dodać, że dzięki dobrej organizacji pracy naszych przychodni oraz możliwości wykonania większości niezbędnych badań na miejscu, istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia w czasie jednej wizyty! O tym jak wygląda przebieg takiej wizyty, jakie dokumenty są niezbędne, dowiecie się tutaj. Na konsultację płatną możecie się zapisać w Przychodni Szczecin Gumieńce (tel. 91 483 48 64, gumience@balticmed.pl). Cennik dostępny jest tutaj.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski