Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Centrum medyczne Balticmed Kaszubska!

Kochani Pacjenci, od samego początku istnienia sieci przychodni rodzinnych Balticmed widzieliśmy potrzebę stworzenia placówki skupiającej usługi specjalistyczne i diagnostyczne w jednym miejscu. Miejsca, w którym kompleksowo będziemy mogli obsłużyć naszych Pacjentów, świadcząc usługi na wysokim poziomie, w komfortowych warunkach. Teraz z dumą możemy zaprosić Was do naszego 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐌𝐞𝐝𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐁𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝 𝐊𝐚𝐬𝐳𝐮𝐛𝐬𝐤𝐚, usytuowanego w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Szczecina, przy ul. Kaszubskiej 52. Kontynuujemy współpracę z doświadczonymi specjalistami, którą będziemy stale rozwijać i poszerzać, jednocześnie rozbudowując nasze Centrum.

Z czyich usług możecie aktualnie skorzystać? Radiologów wykonujących USG, endokrynologa, diabetologa, dietetyka, urologa, ortopedów, neurologa, okulisty dziecięcego, pediatry, nefrologa dziecięcego, internisty, transplantologa i nefrologa. Na wizyty możecie się umawiać pod nr 573 871 424 oraz mailowo 𝐤𝐚𝐬𝐳𝐮𝐛𝐬𝐤𝐚@𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝.𝐩𝐥. Cenniki konsultacji znajdziecie tutaj. Do wybranych specjalistów można zapisać się także na portalu Znany Lekarz.

Na miejscu tradycyjnie czekają na Was eleganckie, komfortowe wnętrza, najwyższej jakości wyposażenie, kameralna atmosfera, a przede wszystkim życzliwy i doświadczony personel. Wszystko w zgodzie z naszą filozofią Balticmed, którą realizujemy od 2013 roku! Centrum Medyczne Balticmed Kaszubska to poradnie specjalistyczne stworzone z myślą o Was i Waszych bliskich.
Więcej zdjęć Centrum Medycznego Balticmed Kaszubska tutaj!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski