Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Dermatolog w Kaliszu Pomorskim

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Od października do grona specjalistów Przychodni w Kaliszu Pomorskim (ul. Wolności 14) dołącza specjalista dermatolog – lek. Iga Stasierska-Jachimowicz!

Cieszymy się, że nasz kaliski zespół uzupełni lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym, w tak trudnej dziedzinie medycyny, jaką jest dermatologia. Doktor Iga Stasierska-Jachimowicz to absolwentka kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W 2022 r. ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych w Policach. Stale poszerza swoją wiedze i umiejętności, szczególny nacisk kładzie na fotoprotekcję (ochronę przeciwsłoneczną), problemy z trądzikiem i atopowe zapalenie skóry.

O dostępność i możliwość umówienia wizyty pytajcie w Przychodni w Kaliszu Pomorskim (tel. 511 789 627, 94 361 60 41, kalisz@balticmed.pl). Cennik usług dostępny jest tutaj.

Kiedy udać się z wizytą do dermatologa? Pomijając oczywistą odpowiedź, czyli w przypadku wszelkich zmian skórnych, należy także podkreślić, że ten specjalista zajmuje się również chorobami paznokci, włosów i tymi przenoszonymi drogą płciową. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski