Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Diabetolog w Przychodni Szczecin Śródmieście

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Od września do grona specjalistów Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6) dołącza specjalista diabetolog – lek. Mateusz Klamann!

Cukrzyca nie boli, nie widać jej, to cichy zabójca niszczący m.in. układ krążenia, układ nerwowy, nerki i wzrok! Najważniejsza jest samokontrola, odpowiedzialność w leczeniu i rozsądne podejście do choroby, w tym aktywny tryb życia, dieta, przyjmowanie odpowiednich leków, insuliny jeśli jest wskazana oraz systematyczne badania i kontrola diabetologiczna.

Lek. Mateusz Klamann zajmuje się leczeniem cukrzycy, z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych, toteż swoich pacjentów rozumie doskonale! W swojej praktyce świadczy m.in. wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne – w tym leczenie przy użyciu nowoczesnych technologii, takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM). Jest pełen empatii, życzliwy, drobiazgowy i stale poszerza swoją wiedzę.

O dostępność i możliwość umówienia wizyty pytajcie w Przychodni Szczecin Śródmieście (tel. 91 488 06 43, srodmiescie@balticmed.pl). Cennik dostępny jest tutaj. Na konsultację możecie się także umówić przez przez portal Znany Lekarz.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski