Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Laryngolog w Przychodni Szczecin Śródmieście i Mścice

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6) oraz w Mścicach (ul. Rzemieślnicza 4) dołącza laryngolog dr n. med. Krzysztof Sindrewicz!

Dr n. med. Krzysztof Sindrewicz to specjalista w dziedzinie laryngologii (otorynolaryngologii ), absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem. Zajmuje się leczeniem schorzeń i wykonuje szereg zabiegów laryngologicznych nosa, gardła, krtani, uszu oraz szyi. W polu szczególnych zainteresowań doktora jest onkologia laryngologiczna oraz infekcje górnych dróg oddechowych wirusem HPV. Na co dzień pogodny, życzliwy i empatyczny. Każdego Pacjenta otacza drobiazgową opieką.

Teraz konsultację laryngologiczną możecie odbyć także w naszej placówce Szczecin Śródmieście (91 488 06 43, srodmiescie@balticmed.pl) oraz w Mścicach (94 316 59 78, mscice@balticmed.pl). Ceny znajdziecie tutaj. Wizyty można również umawiać na portalu Znany Lekarz.

Pamiętajcie! Jeśli borykacie się m.in. ze stanami zapalnymi zatok, problemami ze słuchem, migdałkami, chrypką, czy chrapaniem, a także nawracającymi anginami, krwotokami z nosa, przewlekłym katarem, czy zaburzeniami równowagi lub przełykania – nie zwlekajcie z wizytą u specjalisty! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski