Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Logopeda w szkole rodzenia

Drogie Mamy, ruszamy z nowymi zajęciami w Szkole Rodzenia! Czy wiecie, że dobór akcesoriów i technika karmienia wpływa, nie tylko na podejście dziecka do samego posiłku, ale i na jego aparat mowy? Jak zatem dobrać i korzystać z akcesoriów, żeby pozytywnie stymulowały rozwoju naszego malucha? Co jest fizjologią, a co może już niepokoić podczas karmienia piersią/butelką? Zgodnie z Waszymi prośbami i pytaniami postanowiliśmy uruchomić warsztaty logopedyczne, które początkują rozszerzenie oferty Szkoły Rodzenia Balticmed. To pierwsza z nowości, którą już teraz się z Wami dzielimy!

𝟏𝟒 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi logopeda Aleksandra Mejster, specjalizująca się w diagnozie oraz terapii zaburzeń karmienia u noworodków i niemowląt. To niezwykle ważne, aby sprawdzić, czy maluch prawidłowo oddycha, połyka i ssie. Normatywny rozwój tych funkcji ma wpływ na zdrowie dziecka w przyszłości! Najbliższe zajęcia to dwa bloki tematyczne (po 60 min.). Udział w warsztatach jest płatny 70 zł, lub 100 zł z osobą towarzyszącą za jeden blok tematyczny.

  • 𝟏𝟒.𝟎𝟔, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎 – Rozszerzanie diety i akcesoria okiem logopedy .
  • 𝟏𝟒.𝟎𝟔, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟏:𝟑𝟎 – Fizjologia i patologie wędzidełka jamy ustnej – co warto wiedzieć? 

Jak się zapisać? Zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, lub wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl. Pamiętajcie, że jesteśmy po to aby wspierać Was przez cały czas wyczekiwania malucha i po jego narodzinach, po to aby odpowiadać na Wasze pytania i być zawsze przy Was kiedy tego potrzebujecie. 

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski