Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Nefrolog dziecięcy w Przychodni Szczecin Gumieńce

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni Szczecin Gumieńce (ul. Hrubieszowska 22a) dołącza pediatra, nefrolog dziecięcy lek. Małgorzata Dębicka!

Pani Doktor ma wspaniałe podejście do najmniejszych Pacjentów, jest niezwykle drobiazgowa oraz empatyczna. W obszarze kompetencji znajdują się konsultacje z zakresu zakażeń układu moczowego i jego wad anatomicznych, a także czynnościowych chorób nerek: niewydolność i zespół nerczycowy, i dolnego odcinka układu moczowego: moczenie nocne czy nietrzymanie moczu. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego PAM (aktualnie PUM). W roku 2012 zdała egzamin specjalizacyjny z pediatrii, a w 2017 z nefrologii dziecięcej. Zawodowo związana m.in. z SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie, najpierw w Oddziale I Pediatrii, Alergologii i Pulmonologii, a później w Oddziale Klinicznym Nefrologii Dziecięcej, Pediatrii i Dializoterapii oraz w przyszpitalnej Poradni Nefrologicznej. Swoją wiedzę i doświadczenie stale pogłębia m.in. przez uczestnictwo w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach pediatrycznych, nefrologicznych i ultrasonograficznych.

Na konsultację możecie się zapisać w Przychodni Szczecin Gumieńce (tel. 91 483 48 64, gumience@balticmed.pl) oraz na portalu Znany Lekarz. Cennik dostępny jest tutaj.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski