Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Nefrolog dziecięcy w Przychodni Szczecin Warszewo

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni Szczecin Warszewo (ul. Maciejkowa 64) dołącza pediatra, nefrolog dziecięcy lek. Hanna Haleczko-Weksznejder!

Pani Doktor jest niezwykle empatyczna, ciepła, a każdy przypadek traktuje indywidualnie i należytą starannością. Ma niezwykły dar w podejściu do najmniejszych Pacjentów! O doświadczeniu i wiedzy niech stanowi fakt, że zdecydowała się współtworzyć Oddział Kliniczny Pediatrii, Nefrologii Dziecięcej i Dializoterapii SPS ZOZ „Zdroje”, uczestnicząc tym samym w innowacyjnym projekcie utworzenia Zachodniopomorskiego Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem! Po specjalizacji z pediatrii ukończyła nefrologię dziecięcą (choroby z zakresu układu moczowego, w tym nerek).
W obszarze kompetencji Pani Doktor leżą konsultacje z zakresu zakażeń układu moczowego i jego wad anatomicznych, a także czynnościowych chorób nerek: niewydolność i zespół nerczycowy, i dolnego odcinka układu moczowego: moczenie nocne czy nietrzymanie moczu.

Na konsultację możecie zapisać się w przychodni (tel. 884 889 406, warszewo@balticmed.pl) lub na portalu Znany Lekarz. Cenniki wizyt znajdziecie tutaj.

.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski