Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Nefrolog, internista, transplantolog w CM Balticmed Kaszubska!

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Z przyjemnością informujemy, że w Centrum Medycznym Balticmed Kaszubska (Szczecin, ul. Kaszubska 52) uruchamiamy nowe poradnie specjalistyczne! Konsultacji udzielać będzie nefrolog, transplantolog, internista dr n. med. Agnieszka Major-Gołuch!

Dr n. med. Agnieszka Major-Gołuch jest absolwentką PAM, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, nefrologii oraz transplantologii klinicznej. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Endokrynologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Przemiany Materii SPWSZ w Szczecinie, w Klinice Hipertensjologii i Chorób Wewnętrznych SPSK1 w Szczecinie, w Oddziale Nefrologii i Transplantacji Nerek ze Stacją Dializ SPWSZ oraz Poradni Nefrologicznej oraz Transplantologicznej SPWSZ.

Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce chorób nerek dorosłych (ostra niewydolność nerek, przewlekła choroba nerek, kłębuszkowe zapalenia nerek, zespół nerczycowy, zakażenia układu moczowego), nadciśnieniu tętniczym i innych chorobach wewnętrznych. Konsultuje Pacjentów przed planowanym przeszczepieniem nerek oraz prowadzi Pacjentów po ich przeszczepieniu.
Niezmiernie się cieszymy, że tak doświadczony lekarz znalazł się na pokładzie Balticmed!

Na konsultacje możecie zapisać się w Centrum Medycznym Balticmed Kaszubska (tel. 573 871 424, kaszubska@balticmed.pl). Cennik wizyt jest dostępny tutaj. Wizyty można także umawiać przez portal Znany Lekarz. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski