Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Nowa przychodnia w mieście Resko!

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Doskonałe wieści dla mieszkańców Gminy Resko i okolic! Od stycznia na terenie miasta Resko, działać będzie Przychodnia Balticmed (ul. Bohaterów Monte Cassino 10, tel. 91 395 11 14, resko@balticmed.pl). W naszej nowej lokalizacji świadczymy bezpłatne usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Na co zawsze możecie liczyć? Miłą atmosferę, nowoczesne zaplecze medyczne, kilkanaście lokalizacji przychodni, bezpłatne działania profilaktyczne, a co najważniejsze sztab specjalistów, który zawsze jest do Waszej dyspozycji. W gronie personelu medycznego nowej przychodni znajdzie się lek. Eleni Jasiukiewicz, lek. pediatra Sebastian Żurczak oraz lek. Bohdan Nabereżny. Profesjonalną opieką zostaną objęte wszystkie grupy wiekowe Pacjentów, zaczynając już od maluszków. Wasze zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze!

Przed nami miesiące intensywnej pracy. Niebawem w przychodni udostępnimy ankietę, która będzie miała wpływ na oferowane dodatkowe konsultacje specjalistów. Jeszcze w styczniu w przychodni pojawi się nowy aparat USG na którym będziemy m.in. wykonywać dla naszych pacjentów profilaktyczne bezpłatne badania USG tętnic szyjnych, jako diagnostykę prewencyjną udaru mózgu. Szczegóły na ten temat już niebawem.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski