Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Nowe badania USG na Śródmieściu

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Chcielibyśmy poinformować, że w Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6) możecie od teraz wykonać także badania USG stawów i tkanek miękkich! To wszystko dzięki naszej współpracy ze specjalistą radiologiem lek. Sebastianem Krukiem.

Lek. Sebastian Kruk to specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pełen empatii, życzliwy i wnikliwy. Na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie i jest wykładowcą akademickim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej. Wykonuje USG układu mięśniowo-szkieletowego (w tym m. in. barku, kolana), USG jamy brzusznej tarczycy, obwodowych węzłów chłonnych, ślinianek oraz USG tk. miękkich, które możecie wykonać w Przychodni Szczecin-Śródmieście (91 488 06 43, srodmiescie@balticmed.pl). Cennik znajdziecie tutaj. Na wizytę możecie się także umówić na portalu Znany Lekarz.

Pamiętajcie! Regularne badania ultrasonograficzne pozwolą Wam na wczesne wykrycie nieprawidłowości. W trosce o Wasze zdrowie, będziemy Wam o tym przypominać. Pozostańcie zdrowi!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski