Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Okulista dziecięcy w Przychodni Szczecin Warszewo

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Z przyjemnością informujemy, że do grona specjalistów Przychodni Szczecin Warszewo (ul. Maciejkowa 64/2) dołącza okulista dziecięcy lek. Hanna Grabek-Kujawa, specjalizująca się m. in. w profilaktycznym badaniu niemowlaków po 3. miesiącu życia!

To niezwykle trudne zadanie przebadać tak małego Pacjenta. Jednym z największych atutów Hanny Grabek-Kujawy jest umiejętność pracy z bardzo małymi dziećmi, która na co dzień pracuje w Szpitalu Zdroje, gdzie sprawuje m. in. opiekę okulistyczną nad wcześniakami oraz noworodkami. Odpowiednio wcześnie wykonana diagnostyka oczu jest podstawą prawidłowego funkcjonowania wzroku i wyleczenia wad, zanim rozwiną się one do stanu nieodwracalnego. Samo badanie profilaktyczne jest nieinwazyjne i nie ma negatywnego wpływu na narząd wzroku dziecka. Teraz na konsultację możecie zapisać się w przychodni Szczecin Warszewo (tel. 884 889 406, warszewo@balticmed.pl). Cennik jest dostępny tutaj. Wizyty można także umawiać przez portal Znany Lekarz.

Pamiętajcie! O nieprawidłowym funkcjonowaniu wzroku u niemowlaka mogą świadczyć objawy takie jak: zez, utrzymywanie głowy w nienaturalnej, skrzywionej pozycji przez większość dnia, brak reakcji podążania wzrokiem za pokazywanymi obiektami i/lub zmiany światła, widoczna asymetryczność tęczówek, która utrzymuje się przez większość dnia, oczopląs i drgania gałek ocznych. Nie zwlekajcie, zasięgnijcie porady doświadczonego specjalisty. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski