Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Ortopeda w Balticmed Ińsko!

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Z przyjemnością informujemy, że w Przychodni Balticmed Ińsko (ul. Bohaterów Warszawy 4) uruchamiamy nasze poradnie specjalistyczne! Już od lutego konsultacji udzielać będzie ortopeda dr n. med. Sebastian Kuras, który przyjmuje Pacjentów także w Balticmed Resko i Police! O uruchomieniu ewentualnych kolejnych poradni specjalistycznych, będziemy informować na bieżąco!

Ortopeda dr n. med. Sebastian Kuras na co dzień pracuje m.in. w Szpitalu w Zdunowie oraz oczywiście w Balticmed! Jest pełen empatii i drobiazgowy. Specjalizuje się m. in. w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych, kolanowych, barkowych i skokowych, w tym protezoplastyką stawów biodrowych pierwotnych i rewizyjnych oraz stawów kolanowych (także protezami połowicznymi). Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie.

Teraz na konsultację możecie zapisać się w przychodni Balticmed Ińsko (tel. 91 562 37 71, insko@balticmed.pl). Cennik jest dostępny jest tutaj. Wizyty można także umawiać przez portal Znany Lekarz.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski