Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Otwieramy sklep z pakietami medycznymi!

Kochani Pacjenci, z dumą informujemy, że już niebawem uruchomimy długo przygotowywany… sklep z pakietami medycznymi! Już 1 grudnia, od godz. 13:00 będziecie mogli kupić opracowane przez naszych specjalistów pakiety diagnostyczne dla siebie i Waszych bliskich! Dla pierwszych osób kupujących pakiety, przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę! Czytajcie dalej i zajrzyjcie do naszego Sklepu z pakietami medycznymi już 1 grudnia! Jakie pakiety przygotowaliśmy? Obejrzyjcie video i sprawdźcie!

Czym jest nasz sklep i co oferuje? W oparciu o najwyższe standardy jakości przygotowaliśmy ponad 20. różnych pakietów diagnostycznych, zapewniających szczegółową analizę aktualnego stanu zdrowia, zgodnie z ideą „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dzięki tematycznie dobranym badaniom laboratoryjnym i obrazowym, nasze pakiety umożliwiają przeprowadzenie diagnostyki w kierunku konkretnych objawów i jednostek chorobowych. Dlatego każdy z ponad 20. pakietów medycznych zawiera wyselekcjonowany zestaw dedykowanych badań, odpowiadających określonemu obszarowi zdrowia.

Jak to działa? Bardzo prosto! Po wybraniu pakietu i jego opłaceniu, otrzymujecie w wiadomości e-mail voucher. W celu realizacji vouchera, kontaktujecie się z naszą rejestracją pod dedykowany numer telefonu 727 43 43 43, lub e-mail pakiety@balticmed.pl, ustalacie termin i miejsce wizyty i udajecie się na badania. Nic prostszego!
A teraz mały prezent! Dla pierwszych osób kupujących pakiety medyczne w dniu otwarcia sklepu, przygotowaliśmy zniżkę od ceny regularnej nawet do 50%! Jak ją zdobyć? Musicie zajrzeć na nasz profil FB 1 grudnia dokładnie w południe.

W tym miejscu musimy również wspomnieć, że nasze pakiety to doskonała propozycja na prezent dla Waszych bliskich w związku ze zbliżającymi się Świętami!
Zapiszcie – 1 grudnia, godz. 13:00Sklep z pakietami medycznymi. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich!

Pakiety medyczne, bo lepiej zapobiegać niż leczyć!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski