Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia diabetologiczna w Przychodni Szczecin Śródmieście

Drodzy Pacjenci, do naszego grona specjalistów w Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6) od lipca dołącza diabetolog – dr n med. Agnieszka Niemiec – która do tej pory przyjmowała pacjentów w Kaliszu Pomorskim i Świnoujściu.

Dr n. med. Agnieszka Niemiec to specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Każdego chorego traktuje indywidualnie i sprawuje kompleksową opiekę nad pacjentami ze wszystkimi typami cukrzycy, stanami przedcukrzycowymi i insulinoopornością. O dostępność i możliwość umówienia wizyty prosimy pytać w Przychodni Szczecin Śródmieście (tel. 91 488 06 43), w Świnoujściu (tel. 502 510 947) i Kaliszu Pomorskim (tel. 511 789 627, 94 361 60 41). Cenniki znajdują się tutaj.

Pamiętajmy! Cukrzyca nie boli, nie widać jej, to cichy zabójca niszczący m.in. układ krążenia, nerki i wzrok! Najważniejsza jest samokontrola i odpowiedzialność w leczeniu. Nie można zapominać także o aktywnym trybie życia i rozsądnym podejściu do choroby – dieta, ruch, przyjmowanie leków, insuliny (jeśli jest przepisana) oraz systematyczne badania i kontrola diabetologa.

Kochani Pacjenci dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski