Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia dietetyczna w Przychodni w Resku

Drodzy Pacjenci, kolejne wieści dla mieszkańców gminy Resko i okolic! W sierpniu otwieramy poradnię urologiczną ale także…. poradnię dietetyczną! W przychodni będzie konsultowała dietetyk Kinga Roszak! To oczywiście kolejna odpowiedź w związku z Waszymi wskazaniami z ankiety. Nieustannie pracujemy nad uruchomieniem kolejnych poradni!

Kinga Roszak jest dietetykiem klinicznym. Ukończyła 5-letnie studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od zawsze pasjonowała się tematyką żywności. W swojej pracy pragnie pomagać Pacjentom w różnym wieku i z różnymi problemami: zaczynając od okresu młodzieńczego oraz dojrzewania, kobietom w ciąży i podczas laktacji, a także w różnych jednostkach chorobowych, które coraz częściej dotykają płeć żeńską, jak np. zespół policystycznych jajników, insulinooporność, czy cukrzyca typu II. Swoją pracę wiąże również z edukacją dzieci oraz rodziców na temat zmian żywieniowych.

Jak zapisać się na konsultację?

  • telefonicznie w przychodni, 91 395 11 14
  • mailowo, resko@balticmed.pl
  • cenniki usług znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie! Praca dietetyka obejmuje nie tylko terapię w zaburzeniach masy ciała, ale również opracowywanie jadłospisu dla osób zmagających się z różnymi chorobami, alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski