Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnie nefrologiczna i internistyczna w Przychodniach Szczecin Gumieńce i Police

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Mamy przyjemność poinformować, że dr n. med. Marcin Lisak, którego możecie spotkać w Balticmed Szczecin-Gumieńce oraz Police rozszerza swój dotychczasowy zakres usług (badania kierowców) o konsultacje z zakresu nefrologii i interny! To oczywiście odpowiedź na Wasze potrzeby i prośby.

Doktor Lisak otacza opieką Pacjentów z chorobami nerek oraz przewlekłymi schorzeniami wieku dorosłego. Doświadczenie, wszechstronna wiedza i empatia to cechy, które pozwalają mu efektywnie diagnozować i leczyć pacjentów. Od ponad 10 lat pracuje m.in. w Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, dzięki czemu nabył doświadczenie w leczeniu p/bólowym Pacjentów z zaawansowanymi postaciami chorób nowotworowych. Doktor nieustannie poszerza swoją wiedzę kliniczną, uczestnicząc w licznych zjazdach naukowych i sympozjach oraz w kursach doszkalających, np. z zakresu diagnostyki USG.

W placówkach Balticmed Szczecin Gumieńce oraz Police doktor od teraz realizować będzie konsultacje z zakresu nefrologii i interny, a także – tak jak do tej pory – badania niezbędne do wydania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Na konsultacje płatne możecie się zapisać w Przychodni Szczecin Gumieńce (91 483 48 64, gumience@balticmed.pl), Police (tel. 511 789 611, police@balticmed.pl) oraz przez portal Znany Lekarz.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski