Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia urologiczna w Przychodni Szczecin Gumieńce!

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Od lutego do grona specjalistów Przychodni Szczecin Gumieńce dołącza urolog – lek. Paweł Grzegółkowski!

Paweł Grzegółkowski to doświadczony specjalista! W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego obojga płci oraz układu płciowego mężczyzn. Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, stypendystą w trakcie studiów na Albert-Ludwigs-Universität Freiburg w Niemczech, członkiem: Europejskiej Rady Urologii (FEBU), Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology, EAU).

W Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie operuje oraz przyjmuje pacjentów ambulatoryjnie. Na co dzień wykonuje zabiegi endoskopowe, w tym z wykorzystaniem technik laserowych oraz operacje laparoskopowe. Warto także dodać, że lek. Paweł Grzegółkowski w ramach współpracy z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym prowadzi badania dotyczące męskich pęcherzyków nasiennych.

O dostępność i możliwość umówienia wizyty pytajcie w Przychodni Szczecin Gumieńce (tel. 91 483 48 64, gumience@balticmed.pl). Cennik dostępny jest tutaj. Wizytę można umówić także przez portal Znany Lekarz.

Pamiętajcie! Nieleczone schorzenia urologiczne mogą doprowadzić do nieodwracalnych zaburzeń. W przypadku występowania niepokojących objawów w postaci: krwiomoczu, dolegliwości bólowych nerek lub narządów płciowych, pieczenia podczas mikcji, częstego oddawania moczu, także nocą, nietrzymania lub ciągłego parcia na mocz – nie czekajcie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski