Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia urologiczna w Resku!

Drodzy Pacjenci, doskonałe wieści dla mieszkańców gminy Resko i okolic! Pamiętacie naszą ankietę dot. dostępności specjalistów w naszej przychodni (ul. Monte Cassino 10)? Wskazywaliście m.in. na urologa i dlatego już od sierpnia w przychodni będzie konsultował lek. Adam Kurpik! Słuchamy Waszych potrzeb i staramy się na nie odpowiadać jak tylko możemy. W niedalekiej przyszłości uruchomimy kolejne konsultacje specjalistyczne!

Adam Kurpik to specjalista z doświadczeniem, współpracujący z Balticmed od blisko dwóch lat. Niezwykle empatyczny, z indywidualnym podejściem do Pacjenta, stale podnoszący kwalifikacje. Zajmuje się diagnostyką, w tym badaniem USG, i leczeniem schorzeń urologicznych u mężczyzn i kobiet.

Jak zapisać się na konsultację?

  • telefonicznie w przychodni, 91 395 11 14
  • mailowo, resko@balticmed.pl
  • na portalu Znany Lekarz https://bit.ly/AdamKurpik-ZL

Cenniki usług znajdziecie na https://bit.ly/PrzychodniaResko

Pamiętajcie! Jeśli zauważycie u siebie niepokojące objawy jak częste oddawanie moczu, nietrzymanie lub uciążliwe parcie na mocz, czy też uczucie niepełnego opróżniania pęcherza – nie zwlekajcie! Nieleczone schorzenia mogą być powodem nieodwracalnych zaburzeń. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski