Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnia urologiczna w Przychodni Szczecin Śródmieście

Co nowego w Balticmed? Do grona specjalistów w Przychodni Szczecin Śródmieście (ul. Staromłyńska 6) dołącza urolog – lek. Adam Kurpik.

Praca w Klinice Urologii szpitala SPSK2 w Szczecinie jest dla lek. Adama Kurpika jednocześnie pasją, dlatego ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Zajmuje się diagnostyką, w tym badaniem USG, i leczeniem schorzeń urologicznych u kobiet i mężczyzn. O dostępność i możliwość umówienia wizyty prosimy pytać w Przychodni Szczecin Śródmieście (tel. 91 488 06 43) lub przez portal Znany Lekarz 👉 https://bit.ly/Adam_Kurpik_ZL, gdzie znajduje się także cennik wizyt.

Pamiętajcie, schorzenia urologiczne często wywołują silny dyskomfort u pacjenta, a także trwałe zaburzenia funkcjonowania układu moczowego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych, nieodwracalnych zaburzeń. Dlatego, w przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów jak ciągłe parcie na mocz, pieczenie podczas mikcji, nietrzymanie moczu, czy częste oddawanie moczu, należy niezwłocznie udać się do specjalisty. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski