Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Przychodnie: Balticmed Ińsko oraz Szczecin Podjuchy!

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Doskonałe wieści dla mieszkańców Gminy Ińsko i okolic oraz dzielnicy Podjuchy w Szczecinie! Od października na terenie tych lokalizacji, działają Przychodnie Balticmed Ińsko (ul. Bohaterów Warszawy 4, tel. 91 562 37 71) oraz Balticmed Szczecin Podjuchy (ul. Krzemienna 42B, tel. 91 460 96 57). W naszych nowych lokalizacjach świadczymy bezpłatne usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Na co możecie liczyć? Na standard, który wypracowujemy wspólnie od niemal 10 lat – miłą atmosferę, nowoczesne zaplecze medyczne, kilkanaście lokalizacji przychodni, bezpłatne działania profilaktyczne, a co najważniejsze sztab specjalistów, który zawsze jest do Waszej dyspozycji. Dzięki temu profesjonalną opieką zostaną objęte wszystkie grupy wiekowe Pacjentów, zaczynając już od maluszków.
Wasze zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze.

Przed nami miesiące intensywnej pracy i działań, o których będziemy stale informować. Bądźcie z nami na Facebooku, gdzie stale publikujemy nowości.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski