Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Specjalista chorób zakaźnych w Przychodni w Policach

Drodzy Pacjenci, co nowego w Balticmed? Każdej wiosny, już od wielu lat, powraca tematyka kleszczy i chorób przez nich przenoszonych (m. in. borelioza). Pytacie nas wówczas o lekarza odpowiedzialnego za leczenie m. in. tej jednostki chorobowej – jest to specjalista chorób zakaźnych, do których zalicza się konsultująca w Balticmed Police (ul. Piłsudskiego 6/7) dr n. med. Izabella Jarecka.

Dr n. med. Izabella Jarecka to specjalista z dużym doświadczeniem. Przez wiele lat była nauczycielem akademickim. Ponad 20 lat pracowała jako lekarz w Oddziale Obserwacyjno – Zakaźnym, a także w Oddziale Hepatologii w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. Posiada specjalizację m. in. z chorób zakaźnych. To zakres szczególnie bliski, w którym służy wsparciem opartym na wieloletnim doświadczeniu.

O dostępność i możliwość umówienia wizyty, pytajcie w Przychodni Balticmed Police (tel. 511 789 611, police@balticmed.pl).

Borelioza, o której wcześniej wspominaliśmy jest tematem dość medialnym, co spowodowało wzrost świadomości mieszkańców o chorobach, które mogą być przenoszone przez kleszcze. Do tego tematu wrócimy już niebawem w… odrębnym wpisie, przygotowanym specjalnie dla Was przez dr n. med. Izabellę Jarecką. Dbajcie o siebie o swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski