Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Zmiany w Przychodni Balticmed Resko!

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Tym razem kilka słów o naszej nowej przychodni Balticmed Resko (ul. Bohaterów Monte Cassino 10, tel. 91 395 11 14, resko@balticmed.pl). Na terenie gminy działamy od stycznia 2023 roku. Każdego dnia staramy się, aby jakość oferowanych usług była na jak najwyższym poziomie i realizujemy cele, które sobie założyliśmy [tak jak w każdej naszej lokalizacji!]. Co udało nam się zrealizować do tej pory? Jakie są dalsze plany?

  • Rozbudowaliśmy zespół lekarski! Do specjalisty medycyny rodzinnej lek. Eleni Jasiukiewicz, dołączył 𝗽𝗲𝗱𝗶𝗮𝘁𝗿𝗮 lek. Sebastian Żurczak, lek. Zygmunt Gliński oraz lek. Bohdan Nabereżny!Dokonaliśmy drobnych zmian wizualnych wewnątrz przychodni, a to dopiero początek modernizacji, które planujemy.
  • Przeprowadziliśmy pierwsze bezpłatne 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘀𝗶𝗲𝘄𝗼𝘄𝗲 𝗯𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗨𝗦𝗚 tętnic szyjnych i już planujemy następne
  • Zakupiliśmy 𝗻𝗼𝘄𝘆 𝗮𝗽𝗮𝗿𝗮𝘁 𝗨𝗦𝗚, dzięki czemu poprawiliśmy jakość wykonywanej diagnostyki obrazowej.
  • Uruchomiliśmy 𝗽𝗼𝗿𝗮𝗱𝗻𝗶𝗲 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗷𝗮𝗹𝗶𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 (w pierwszym etapie wystartowały konsultacje: laryngologiczne, dermatologiczne i ortopedyczne) zgodnie z wynikami ankiety, którą przeprowadziliśmy i pracujemy nad kolejnymi poradniami specjalistycznymi.
  • Wprowadziliśmy 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 𝗞𝗮𝗿𝘁𝘆 𝗣𝗮𝗰𝗷𝗲𝗻𝘁𝗮 𝗕𝗮𝗹𝘁𝗶𝗰𝗺𝗲𝗱, w którym wydajemy bezpłatne imienne karty, umożliwiające korzystanie na warunkach preferencyjnych z usług wielu podmiotów medycznych na terenie całego województwa.
  • Dostarczyliśmy nasze 𝗱𝗿𝘂𝗸𝗶 𝗲𝗱𝘂𝗸𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲, które w formie elektronicznej są dostępne tutaj. Wierzymy, że edukacja pacjenta to jeden z kluczowych elementów w medycynie nowoczesnej.
  • Nawiązaliśmy współpracę z ogólnopolskim liderem diagnostyki laboratoryjnej – siecią 𝗔𝗟𝗔𝗕, zapewniając Wam tym samym wysoką jakość i dokładność badań biochemicznych!
  • Zapewniliśmy Wam dostęp do naszego 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗽𝗼𝗿𝗮𝗱, co znacząco skróciło czas oczekiwania na e-recepty czy e-skierowania.

Stały rozwój i poprawa standardu świadczonych usług to dla nas priorytet, gdyż czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam zdrowie Wasze i Waszych bliskich. Rozbudowa i ulepszanie naszej infrastruktury to niezmiennie jeden z naszych głównych celów w Resku, ale też każdej innej lokalizacji naszych przychodni. Wszystkim naszym Pacjentom Balticmed dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski