Skip to main content

Dr Mirosława Karpcow-Pilak

Przedstawiamy Wam kolejnego lekarza, który dołączył do naszego grona.

„Naszym zadaniem jest nie tylko leczenie, ale także wspomaganie dzieci – by nie chorowały”- mówi Pani dr Mirosława Karpcow -Pilak, która przyjmuje pacjentów w naszej nowej placówce przy ulicy Staromłyńskiej w Szczecinie. Jest nam niezmiernie miło, to również dla nas zaszczyt, że będziemy mogli pracować z tak doświadczoną i cenioną specjalistką.

Pani dr Mirosława Karpcow – Pilak to specjalistka medycyny rodzinnej i pediatrii, która przyjmuje pacjentów od wielu pokoleń. „Zaufanie pacjentów to dla mnie ogromna odpowiedzialność. Przez lata robiłam i będę robić wszystko aby zaufania moich pacjentów nie zawieść. Cieszę się, że obecnie mogę robić to co jest moją pasją czyli pracować z pacjentami! Z większością pacjentów jestem zaprzyjaźniona”. Mamy dla Was małą radę od Pani Doktor: „W sezonie jesiennym dzieci szczególnie są narażone na infekcje, dlatego należy zwracać uwagę między innymi na odpowiedni ubiór maluchów, na suplementację witaminami, szczególnie witaminą D3”

W codziennej pracy Pani Doktor ceni sobie współpracę z rodzicami, dzięki temu przebieg wizyty jest jak najmniej stresujący dla dzieci. Dr jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, ukończyła specjalizację w SPS ZOZ „ZDROJE” ( Szpital, Św. Wojciecha)

Przyjmuje w Balticmed przy ul. Staromłyńskiej 6 (naprzeciwko budynku starej przychodni)

Pozdrawiamy,
Zespół Balticmed

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed