Skip to main content

Dr n.med. Marcin Lisak

Uwaga drodzy pacjenci

Dziś przedstawiamy Wam kolejnego specjalistę, który dołączył do naszego zespołu i przyjmuje w przychodni Balticmed w Policach.

  • Dr n.med. Marcin Lisak, internista, na co dzień pracuje w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie, a także w przyklinicznej Poradni Nefrologicznej i Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.
  • Od 2016r. jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Napisał i obronił pracę doktorską na temat: “Ocena niektórych wskaźników regulacji przemian wapniowo-fosforanowych i endogennych hormonów płciowych u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek”.
  • Tytuł specjalisty Chorób Wewnętrznych uzyskał w 2017r. a obecnie jest w trakcie drugiej specjalizacji – z Nefrologii. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zdobywając wiedzę z zakresu chorób nerek, dializoterapii oraz opieki paliatywnej osób dorosłych.
  • Jego znakiem rozpoznawczym jest fachowe podejście klinicysty, które pomaga mu efektywnie łączyć pracę w szpitalu i przychodni.

W przychodni Balticmed przyjmuje osoby dorosłe. Posiada szeroki zakres wiedzy i umiejętności co niezaprzeczalnie jest dużym atutem.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i otaczam go kompleksową opieką” mówi dr Lisak.

Dodatkowo wykonuje badania kandydatów na kierowców kategorii A,B,C i D.

„Kandydaci na kierowcę kategorii C i D muszą pamiętać o badaniu okulistycznym i psychotestach. W przypadku kategorii A i B najczęściej wystarcza jedna wizyta w Gabinecie Orzecznika” wyjaśnia dr Lisak.

Dr Marcin Lisak przyjmuje w przychodni Balticmed Police przy ulicy Piłsudskiego 6/7.

Przejdź do placówki w Policach
root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed