Skip to main content

Karta Pacjenta Balticmed

Szanowni Pacjenci, w Balticmed nigdy nie spoczywamy na laurach. Słuchamy sugestii, staramy się odgadywać oczekiwania i w oparciu o te wszystkie informacje nieustannie optymalizujemy swoją ofertę. Na tym jednak nie koniec. Zdając sobie sprawę, że wcale nierzadko poszukujecie Państwo sprawdzonych gabinetów i specjalistów, nawiązujemy współpracę z wartościowymi placówkami z branży medycznej. Zwieńczeniem tego procesu jest Karta Pacjenta Balticmed. A jak to działa?

Otóż wszystko sprowadza się do wzajemnej współpracy między wybranymi placówkami medycznymi a siecią Balticmed. Dzięki temu nasi pacjenci legitymujący się Kartą Pacjenta zyskują ułatwiony dostęp do oferty wyselekcjonowanych przez nas gabinetów, laboratoriów czy przychodni. W praktyce oznacza to, w zależności od partnera, rabaty i/lub upominki. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest dostęp do sprawdzonej listy specjalistów i placówek, a co za tym idzie, oszczędność czasu i stresu związanego z weryfikowaniem kolejnych gabinetów.

Karta Pacjenta Balticmed może być wydana bezpłatnie każdemu pacjentowi naszych przychodni. Jej użytkowanie nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, ani nie pociąga za sobą innych zobowiązań. Więcej informacji o Karcie Balticmed znajduje się tutaj. Proces wydawania kart ruszy od sierpnia. Zachęcamy także do przesyłania swoich propozycji placówek, z którymi spróbujemy nawiązać współpracę. Prosimy o kontakt pod adresem karta@balticmed.pl.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski