Skip to main content

Oddaj swoje zdrowie w dobre ręce

W trosce o klientów centrum handlowego Auchan, przyłączyliśmy się do akcji specjalnej „Oddaj swoje zdrowie w dobre ręce”.

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i zainteresowanie pomiarem ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi.

Cukrzyca i nadciśnienie tętnicze są obecnie najczęstszymi chorobami cywilizacyjnymi. Dlatego tak ważne jest aby kontrolować co pewien czas stężenie cukru we krwi oraz wartości ciśnienia tętniczego. Dzięki temu możemy wcześnie wykryć chorobę i szybciej wdrożyć leczenie.

Z pozoru niegroźne objawy mogą już sygnalizować pierwsze problemy ze zdrowiem. Gdy jest nam słabo i mamy silne poty, chce nam się pić lub często wychodzimy do toalety – wtedy należy się zastanowić czy nie mamy do czynienia z cukrzycą lub nieprawidłowymi wartościami ciśnienia – zalecała nasza pielęgniarka Monika. Dzięki pomiarom, które zaproponowaliśmy klientom Auchan, można wykryć pierwsze nieprawidłowości oraz w razie konieczności przeprowadzić kolejne badania w przychodni.

Na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze na świecie chorują już miliony osób, dlatego warto wykonać badania profilaktyczne zanim dojdzie do groźnych powikłań. Jeśli zauważysz u siebie niepokojące objawy, jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem. W Szczecinie pomocy udzielą specjaliści z przychodni Balticmed na Prawobrzeżu, Warszewie, Gumieńcach oraz w Stepnicy, Czaplinku i Przybiernowie.

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed