Skip to main content

Oferta świąteczna w Sklepie z Pakietami Medycznymi!

Drodzy Pacjenci, ile razy zdajecie sobie pytanie „Co kupić na świąteczny prezent”? Zwracacie się do bliskich po pomoc, krążycie po sklepach i nie wiecie co będzie trafnym wyborem. Znamy to uczucie. Choć prezent ma walor przede wszystkim symboliczny, to zawsze chcemy żeby był trafiony, a czasem żeby… nie był zwykłym prezentem. Dzieląc się opłatkiem, często życzymy sobie wzajemnie „ZDROWIA”, a może obdarować najbliższych czymś, co może mieć realny wpływ na ich zdrowie? Polecamy nasze pakiety medyczne! Teraz dostępne w atrakcyjnej, świątecznej ofercie z kodem rabatowym!

W myśl zasady „bo lepiej zapobiegać niż leczyć” nasi specjaliści stworzyli ponad 30. różnych pakietów diagnostycznych dedykowanych określonemu obszarowi zdrowia lub konkretnej chorobie. Jak to wszystko działa?
Wybieracie pakiet w naszym sklepie, używacie kodu rabatowego „PAKIETnaPREZENT” [30% taniej!], dokonujecie opłaty, otrzymujecie voucher na maila, drukujecie i… elegancki prezent gotowy! Obdarowany kontaktuje się z naszą infolinią i uzgadnia dogodny termin badań.

Do tego, że warto regularnie wykonywać badania, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nie ma co ukrywać, że voucher to też idealna metoda na… opornych – postawić przed faktem dokonanym i wręczyć elegancki voucher na badania w jednej z naszych przychodni. Ostateczny wybór pozostawiamy Wam, choć dla nas jest oczywisty. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich.

Pakiety medyczne, bo lepiej zapobiegać niż leczyć!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski