Skip to main content

Poradnie specjalistyczne – kompleksowa opieka medyczna

Drodzy Pacjenci, dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście, wybierając Balticmed jako swoją przychodnię rodzinną! Wasze zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze. Na co zawsze możecie liczyć? Miłą atmosferę, dobrą organizację, nowoczesne zaplecze medyczne, kilkanaście lokalizacji przychodni, a co najważniejsze sztab specjalistów, który zawsze jest do dyspozycji.

W Balticmed staramy się zapewnić kompleksową opiekę medyczną, dlatego stworzyliśmy także ofertę płatnych świadczeń, obejmujących usługi nierefundowane przez NFZ oraz takie, na które obowiązuje długi czas oczekiwania.

Dokładamy starań, aby specjaliści, dostępni w naszych przychodniach to osoby z klinicznym doświadczeniem, stale poszerzające swoją wiedzę i pełne empatii. Nasz zespół stale się powiększa, dając Wam szersze i szybsze możliwości diagnostyczne, zwiększając tym samym szanse na szybki powrót do zdrowia! Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy, dbając nie tylko o wyeliminowanie aktualnego problemu, ale także służąc radą i wsparciem w każdej sprawie.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski