Skip to main content

Powrót do sprawności bez bolesnych i uciążliwych zabiegów? Teraz także w Szczecinie i Węgorzynie!

Kochani Pacjenci, w związku z Waszymi pytaniami w przychodni Szczecin Śródmieście i Węgorzynie – już od września – również będziemy wykonywać autologiczne terapie fibryną i osoczem bogatopłytkowym! Terapię do tej pory stosowaliśmy w Świnoujściu i Mścicach.

Osocze i fibryna bogatopłytkowa to preparaty lecznicze uzyskiwane z krwi pacjenta. Są w pełni bezpieczne dla organizmu, hipoalergiczne i nietoksyczne, dzięki czemu ryzyko jakichkolwiek komplikacji zostaje zredukowane do minimum. Przyspieszają powrót do sprawności zmniejszając jednocześnie dolegliwości bólowe przy uszkodzonych mięśniach, ścięgnach, więzadłach i kościach, podczas leczenia różnych urazów, zaburzeń zrostu kostnego, zapaleń i stanów zwyrodnieniowych stawów, cyst i torbieli kostnych i wielu innych.

W Szczecinie (przy ul. Staromłyńskiej 6, tel. 91 488 06 43) i Węgorzynie (tel. 91 397 15 45) terapie będzie stosował lek. Szczepan Juszkiewicz, który stale konsultuje pacjentów w zakresie ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu. Cenniki konsultacji i terapii znajdziecie tutaj.
Aby umówić się na konsultację ortopedyczną i przejść kwalifikację do zabiegu prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi przychodniami.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski