Skip to main content

Szkoła Rodzenia Balticmed – nowe grupy w lipcu!

Drogie Przyszłe Mamy, mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Ogłaszamy terminy nowych grup w naszej Szkole Rodzenia Balticmed! Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Przygotowanie do narodzin dziecka to wyjątkowy czas pełen radości, ale także wielu pytań i obaw. W naszej Szkole Rodzenia oferujemy wsparcie i wiedzę na każdym kroku tej niezwykłej podróży. Omawiamy temat porodu aktywnego, naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego oraz techniki relaksacyjne, oddychanie, masaż i pozycje wertykalne. Uczymy również o korzyściach karmienia naturalnego oraz praktycznych aspektach pielęgnacji noworodka, takich jak chwytanie, przebieranie i kąpanie. Nasze zajęcia są miejscem, gdzie każda przyszła mama może czuć się pewnie i komfortowo, zadając pytania i rozwiewając wątpliwości.

Kiedy startują nowe grupy?

  • 𝟐 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎
  • 𝟗 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒:𝟑𝟎 𝐢 𝟏𝟕:𝟎𝟎

Jak się zapisać?

Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada (ze względu na trwające zajęcia), wyślij SMS – zawsze oddzwaniamy! Zajęcia są bezpłatne dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ. Nasza Szkoła Rodzenia jest dedykowana kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski